בחירת מערכת מוזיקלית
עוברים מהטייפ לתוכנות מחשב

מוזיקה הייתה כאן מאז ומתמיד, אבל המערכות להשמעת מוזיקה השתנו. בתוך כמה עשרות שנים עברנו מהשמעת מוזיקה בטייפ למערכות ממוחשבות מתקדמות. המעבר הזה הוא נושא מרתק, ואסביר אותו בצורה כרונולוגית.

עד לפני כשלושה עשורים, כדי להשמיע מוזיקה בבית עסק, כל מה שבעל הבית היה צריך זו מערכת משולבת עם רמקולים מובנים, כזו שידעה לספק שתי צורות שמע: רדיו, וטייפ.

באמצע שנות השמונים, הגיח ממעבדות סוני ופיליפס מוצר מהפכני: הקומפקט דיסק. באמצעותו ניתן היה להשיג איכות צליל מתקדמת והוא איפשר שימוש לא רציף, אך איכותי יותר של שמע ואפשרויות נגינה.

במהלך קצת יותר מעשר השנים האחרונות, הגיעה טכנולוגיה חדשה: המחשב הביתי, שהשימוש בו נעשה יותר ויותר מגוון וידידותי למשתמש.
המחשב מספק לנו שטח אחסון רב למידע, ועם כמה חידושים טכנולוגיים ניתן להמיר בקלות את המוזיקה מהקומפקט דיסק אליו. הפתרון הזה איפשר להקים מאגרים בלתי נדלים של מוזיקה, וכבל פשוט איפשר לחבר את המחשב למערכת השמע הביתית והמקצועית יותר וכך להשמיע מוזיקה מגוונת ללא הפסקה.

היום חיבור אינטרנט מאפשר להתחבר ישירות לתחנות הרדיו השונות, לבחור סגנונות מוזיקליים ולהשמיע את המוזיקה המועדפת עליכם בבית העסק. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את החיסרון העיקרי בחיבור כזה, וזו כמובן תשתית האינטרנט הלא כל כך יציבה בארץ, מה שגורם לניתוקים והפסקת הנגינה. בנוסף, איכות ה-streaming לא מספקת איכות שמע טובה ולעיתים אפילו די גרועה וזה לא מה שאתם רוצים להשמיע בעסק שלכם.

דרך נוספת קלה ופשוטה לתפעול, היא להציב פשוט רדיו עם אנטנה, או להיעזר במגוון ערוצי המוזיקה הקיימים בטלויזיה בכבלים או בלוויין. רק קחו בחשבון שמדיות אלה מוצפות בפרסומות ולא בטוח שהדבר יהיה לטובת העסק שלכם.

לכן, האופציה הריאלית וההגיונית ביותר להשמעת מוזיקה בעסק כיום, היא באמצעות חברות חיצוניות שמתמחות בכך. חברות אלה יספקו לכם פתרון מקיף, הכולל מחשב מתקדם שעליו מותקנת תכנת נגן שמע מקצועית וייעודית, שיודעת לנגן מוזיקה באופן רציף ממגוון מוזיקלי שנבחר בקפידה עבורכם. רשימת ההשמעה שלכם מותאמת עבורכם על ידי עורכים מוזיקליים, ומשתנה לפי שעות ספציפיות שמוגדרות מראש, כך שאפשר למשל לשנות אווירה מהצהריים לערב רק על ידי המוזיקה שנשמעת ברקע.

בחירת תוכן מוזיקלי לעסקים
למידע והצטרפות
פלייליסט - מוזיקה לעסקים מצליחים

פלייליסט

אנו מציעים לכם חבילת מוזיקה מוזלת!
נגן מוזיקה אוטומטי חכם
קטלוג מוזיקה של תמלוגים מופחתים אשר בעזרתם תוכלו להנעים את שהות הלקוחות אצלכם בעסק במינימום עלות, נשמח לשדרג גם אתכם !

פלייליסט - מוזיקה לעסקים מצליחים

להצעה ופרטים נוספים